Categorieën
Terug naar overzicht

Wil jij meegroeien met Stockbase? Wij zijn op zoek naar een Coördinator Verkoop Binnendienst

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste coördinator verkoop binnendienst. Heb jij ervaring op een commerciële binnendienst? Of ben je een schoolverlater met een sterke affiniteit met online? Kun jij je hierin vinden én sluiten de functie-eisen en ons aanbod bij je aan, dan dagen we jou graag uit om te reageren. Werken bij Stockbase betekent samenwerken in team van ruim 35 jonge collega’s in een e-commerce- en internetomgeving. Stockbase biedt een open en stimulerende werkplek in een hecht team met veel ruimte om verder te groeien. Binnen Stockbase heerst een no-nonsense cultuur met de nadruk op open en informele omgangsvormen.

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste coördinator verkoop binnendienst. Heb jij ervaring op een commerciële binnendienst? Of ben je een schoolverlater met een sterke affiniteit met online? Kun jij je hierin vinden én sluiten de functie-eisen en ons aanbod bij je aan, dan dagen we jou graag uit om te reageren.

Werken bij Stockbase betekent samenwerken in team van ruim 35 jonge collega’s in een e-commerce- en internetomgeving. Stockbase biedt een open en stimulerende werkplek in een hecht team met veel ruimte om verder te groeien. Binnen Stockbase heerst een no-nonsense cultuur met de nadruk op open en informele omgangsvormen.

Over Stockbase
Het samenwerkingsplatform Stockbase verbindt retailers en leveranciers (merken) als ketenpartners met elkaar. Enerzijds door informatie over voorraadbeschikbaarheid centraal vast te leggen en anderzijds door gegevensuitwisseling te faciliteren via één transparante gebruikersinterface.

Verdieping en verbreding van assortiment resulteert in significante conversieverhoging. Importeurs en merkleveranciers hebben voorraad liggen en retailers kunnen hier door middel van Stockbase gebruik van maken. De kansen voor conversie optimalisatie kunnen online én in de fysieke winkel(s) door middel van webshop zuilen worden benut.

Locatie: Zoetermeer
Uur per week: 32-40
Startdatum: 1-3-2016
Contact: Charlotte van der Laan
Email: info@stockbase.nl
Telefoon: +31 (0) 793 631 278

Je werkzaamheden bestaan uit:

Uitwerken van voorstellen & overeenkomsten;
Inboeken van nieuwe opdrachten;
Uitvoeren van de inrichtingswerkzaamheden van nieuwe opdrachten;
Het verlenen van support;
Onderhouden van bestaande relaties;
Uitbouwen van bestaande relaties;
Bijdrage leveren aan de marketingcommunicatie;
Wij vragen:

HBO werk- en denkniveau, schoolverlaters tot drie jaar relevante werkervaring;
zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken;
Een gestructureerde, klantgerichte en nauwgezette manier van werken;
Een stressbestendige en proactieve houding;
Taalkennis; Nederlands & Engels
Kennis van de Franse taal is een pré
Wij bieden:

een uitdagende functie waarbij eigen initiatief gewaardeerd wordt;
bij goed functioneren op termijn een contract voor onbepaalde tijd;
passend salaris afhankelijk van leeftijd en werkervaring;
een plezierige werksfeer, waarin werken in teamverband, directe communicatie en informele omgangsvormen centraal staan.
Interesse?
Stuur je sollicitatie met CV en motivatie naar Charlotte van der Laan (info@stockbase.nl)


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Schrijf in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.